DLACZEGO WŁAŚNIE MY? ŻŁOBEK PIERWSZE KROCZKI

Droga Mamo, Drogi Tato!
     Wiemy jak ważne są „pierwsze kroczki” naszych dzieci w ich rozwoju. Każde osiągnięcie Maluszka wzrusza nas i powoduje ogromną radość. Żłobek jest kolejnym „pierwszym kroczkiem” w życiu naszych Maluszków. Kameralność, indywidualne podejście oraz domowa atmosfera sprawiają iż kolejne kroki w rozwoju naszych Pociech mogą się realizować w poczuciu bezpieczeństwa i wyjątkowości.
     W pracę z dziećmi wkładamy całe nasze serce. Naszym priorytetem jest zdobycie zaufania naszych kochanych podopiecznych. Dla każdego Maluszka jesteśmy Ciociami, które przytulają kiedy smutno, dodawają odwagi, tulą do snu, śpiewają piosenki, czytają bajeczki, pomagają zjeść obiadek, uczą korzystania z nocniczka, uczą dzielenia się zabawkami i wiele jeszcze innych rzeczy. Razem z dziećmi oddajemy się beztroskiej zabawie i radości z bycia razem. Bo nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka.
     Równie ważny jest dla nas wszechstronny rozwój Maluszka, dlatego zapewniamy wiele ciekawych zajęć. Na zajęciach oferowanych przez nasz żłobek, dzieci uczą się przebywania ze sobą nawzajem, poznają świat emocji i potrzeb, biorą udział w zabawach przygotowujących do poznania świata ruchu, muzyki, plastyki, języka angielskiego i wielu innych. Wszystkie pierwsze kroczki odbywają się pod okiem doświadczonych i bardzo dobrze wykształconych nauczycieli i opiekunów oraz w odpowiednio przystosowanej przestrzeni, której każdy element odpowiada na naturalne rozwojowe potrzeby najmłodszych i pozwala na organizowanie zajęć dla dzieci, które trudno jest zaaranżować w domu.
     Żłobek Pierwsze Kroczki to nieduże, przytulne, a jednocześnie nowoczesne i kreatywne miejsce dla Twojego Maluszka. Najważniejsze są dla nas dzieci i ich rozwój oraz samopoczucie. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka drzemie na naszych barkach, dlatego:

  • Spełniamy wszystkie wymagania Sanepidu i Straży Pożarnej
  • Mamy wpis do miejskiego rejestru żłobków
  • Działamy na podstawie ustawy z dnia 4 kwietnia 2011 roku, o opiece nad dziećmi do lat 3 (Dz. U. 2011 nr 45 poz.235) oraz na podstawie rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 11 lipca 2014 r. w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych
  • Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel
  • Zapewniamy stopniową i bezpłatną adaptacje
  • Posiłki dostarcza wyspecjalizowana firma cateringowa
  • Posiadamy bezpieczny plac zabaw.
  • Wyposażenie żłobka dostosowane jest do potrzeb dzieci i posiada wszelkie wymagane atesty i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa
  • Oferujemy bogaty wachlarz zajęć dla dzieci
  • Stosujemy nowoczesne i sprawdzone metody pracy z dziećmi

Warto dotrzeć do nas, by dzieci mogły spędzać czas w taki sposób, który dostarcza morza radości i wielu użytecznych bodźców do rozwoju. Czekamy na Was.